Chyba każdy z nas ma w swoim posiadaniu małe akcesoria, które nie uporządkowane, tworzą wielki chaos w naszych wnętrzach. Począwszy od biżuterii, po klucze do mieszkania, rzucone gdziekolwiek, zaraz po przekroczeniu progu naszych czterech kątów. Mamy na to radę.

Gadżety, dzięki którym uporządkujesz swoje skarby!

Oto gadżety, które pomogą wam w prosty sposób uporządkować wasze najmniejsze skarby, a do tego będą cieszyć oko przyjemnym wyglądem. Zapraszamy do lektury.

1. Listownik

Mało kto porządkuje korespondencję, odrazu po wyjęciu ze skrzynki na listy. Zazwyczaj lądują na blacie czy stole, czekając, aż któryś z nich będzie nam niezbędny, bądź przeterminowany trafi do kosza na makulaturę. Koniec z tym! Listownik to idealne rozwiązanie. Pomoże nam w regularnym sprawdzaniu poczty, oraz przechowa w estetyczny sposób nasze listy czy ważne pisma z urzędu.

2. Skrzynka na klucze

Ile razy po wejściu do domu rzucasz klucze gdziekolwiek, a rano w pośpiechu szukasz każdego z osobna? Od dziś wszystkie kluczyki zyskają swoje miejsce w domu. Sklepy posiadają w swojej ofercie skrzynki na klucze w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Zamkane bądź w postaci wieszaczka, lub całkowicie schowane pod postacią np. Lustra. Bez problemu znajdziecie tę pasującą do waszego wnętrza.

3. Wieszak na biżuterię

Chcesz aby Twoja biżuteria nie leżała bezczynnie w jednej z szuflad, czekając na swoją kolej? Możesz eksponować ją, jednocześnie czyniąc częścią designu mieszkania. Projektanci wnętrz wyszli naprzeciw naszym oczekiwaniom i stworzyli ozdobne wieszaki na błyskotki. Na rynku znajdziesz klika propozycji do eksponowania w piękny sposób swojej domowej kolekcji biżuterii. Tutaj również mamy spory wybór kształtów i kolorów.

4. Mini toaletka

Nie każdy z nas może pozwolić sobie na umieszczenie w swoim domu toaletki z prawdziwego zdarzenia, ale i tutaj spieszymy z pomocą. Idealnym rozwiązaniem będzie mini toaletka, którą bez problemu umieścisz na komodzie czy półce. Pomieści akcesoria do włosów czy biżuterię.

5. Szkatułka

Kolejną propozycją którą przygotowaliśmy są poczciwe szkatułki. Idealne na małe rzeczy, do tego ich wybór jest na rynku oszałamiający. Style, kształty i tworzywa z których są wykonane na pewno dopełnią najbardziej luksusowe wnętrza i pomieszczą nawet te „większe” małe rzeczy.

6. Koszyczki i skrzynki

Ostatnią propozycją w naszym dzisiejszym artykule są skrzynki i koszyczki dekoracyjne. Tutaj również możemy pozwolić sobie na idealny dobór do stylu, w jakim utrzymujemy pomieszczenie. Plecione, drewniane czy z tkaniny. Każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdzą się zarówno w łazience, jak i salonie. Idealne rozwiązanie na przybory kosmetyczne, lub w mniejszej wersji na akcesoria do włosów. A może spersonalizowane, z imieniem właściciela? Również i takie znajdziemy bez problemu na rynku.

Podsumowanie – domowe gadżety porządkujące

Dzisiejsze propozycje zawarte w artykule to jedynie namiastka gadżetów do przechowywania naszych mniejszych i większych skarbów. Pięknie się prezentują, i do tego pomogą znaleźć każdej rzeczy „swoje miejsce” w domu. Jedyne co was ogranicza to wasza wyobraźnia. Życzymy, więc udanych zakupów i powodzenia!